Бізнес-клуб

Партнерська програма від keybox - це простий спосіб заробляти реальні гроші! Рекомендуйте своїм друзям, знайомим чи користувачам вашого сайту / блогу наш якісний сервіс з купівлі ігор та отримуйте грошові бонуси в якості винагороди!

Для початку вам потрібно зареєструватися на сайті Keybox і у вашому профілі, в розділі бізнес, ви можете отримати вашу унікальне реферальне посилання. Якщо вам потрібне реф-посилання на конкретний товар то ви зможете її знайти внизу кожного товару. Далі вам потрібно рекомендувати keybox друзям або користувачам свого сайту / блогу використовуючи своє реф-посилання.

Після того як користувач переходить на наш сайт, в його cookies зберігається ваш реф номер, і якщо він відразу, або через деякий час зареєструється на сайті то він автоматично буде підключений як ваш запрошений клієнт. Це буде також відображено в вашому бізнес кабінеті. Відсоток від покупок кожного такого клієнта буде нараховуватися вам в якості комісійних.

Keybox нараховує вам від 2-20% від сплаченої суми, чим більше у вас запрошених користувачів тим більше ви зможете заробляти.

Ви можете витратити ваші бонуси на покупки на keybox або ж вивести їх на вашу карту Visa або Mastercard.

- Особистий сайт / блог / форум.
- Групи в соціальних мережах / чати / спільноти.
- Використання платних джерел трафіку.
- Розсилка по електронній пошті / пуш повідомлення.

Забороняється використання спаму!

Чому вигідно використовувати партнерку саме від Keybox?

  • Keybox - це перевірений часом і надійний сервіс який не соромно рекомендувати друзям і знайомим.
  • Інші партнерки пропонують вам тільки разовий заробіток від однієї покупки запрошеного клієнта, keybox ж відраховує комісійні також після кожної його майбутньої покупки.
  • Сайт фіксує ваш номер у кукісах користувача, що дозволяє приєднати його до вас, навіть якщо він не одразу зареєструвався після переходу за вашими посиланнями.
  • Легке виведення бонусів на вашу карту.
  • Ваші запрошені користувачі отримають знижку в 5% на першу покупку, що дає вигоду для них переходити по вашому посиланню.

Рекламные материалы